BiegamBoLubię w Lęborku

Akcja stadionowa Fundacji Wychowania przez Sport i Radia Trójka
Strona główna / Zajęcia biegowe / BiegamBoLubię w Lęborku

BiegamBoLubię w Lęborku

Spotykamy się w każdy poniedziałek o 18:30. Stadion Miejski przy ul. Kusocińskiego 56
  • BiegamBoLubię 2019
  • BiegamBoLubię 2017
  • BiegamBoLubię 2019

Akcja stadionowa Fundacji Wychowania przez Sport i Radia Trójka pod nazwą BiegamBoLubię to coś więcej niż nabijanie kilometrów. Te zajęcia to nie tylko treningi biegowe. Fundacja wraz z partnerami (w Lęborku treningi organizuje Stowarzyszenie KREATIVSPORT realizuje plan ćwiczeń ogólnorozwojowych dla prawidłowego i bezpiecznego biegania lub uprawiania innego sportu. Na biegaczy patrzy całościowo. Dba o ich wszechstronność i poprawną technikę. Uzupełnia bieganie ćwiczeniami sprawnościowymi, koordynacyjnymi oraz gimnastyką.

Akcja prowadzona jest w 78 lokalizacjach na terenie całej Polski. Jednak organizator nie spoczywa na laurach i poprzeczkę stawia sobie bardzo wysoko. Z sezonu na sezon stara się otwierać kolejne stadiony i zachęcać Polaków do podejmowania aktywności fizycznej.

33
Weekendy w roku
78
Lokalizacji w Polsce
7
Lat na rynku
0
Zupełnie za darmo!

W Lęborku akcję BiegamBoLubię organizuje Stowarzyszenie KREATIVSPORT. Treningi odbywają się pod okiem trenerów Aleksandra i Paweł Mazur oraz Małgorzaty Cirockiej. Treningi przeznaczone są dla osób dorosłych i młodzieży ale istnieje możliwość przyjścia z dziećmi, jest dla nich osobny trener.

Akcja startuje w kwietniu i trwa do listopada. Zajęcia odbywają się regularnie bez względu na pogodę. Wyjątkiem są jedynie Święta Państwowe. Na treningach organizator realizuje konkretną, sprecyzowaną wcześniej jednostkę treningową. Poziom zajęć dostosowywany jest na bieżąco do potrzeb grupy.


BiegamBoLubię 2017
BiegamBoLubię 2017
BiegamBoLubię 2017
BiegamBoLubię 2017
BiegamBoLubię 2017
BiegamBoLubię 2017
BiegamBoLubię 2017

Okcji BiegamBoLubię napisano już wiele. Najważniejsze informacje znajdziesz w linku poniżej. Pamiętaj. BiegamBoLubię to akcja bezpłatna i dla każdego!

Masz pytania odnośnie treningów, diety, planów treningowych? Chciałbyś dowiedzieć się więcej o działalności Stowarzyszenia?

Prosimy napisz do nas